Bantam Schedule

 
GAME NO. HOME TEAM OPPONENT DAY DATE TIME LOCATION
3 Barrie #3 Barrie #5 SUN 14-May 1:30 AM LENNOX
7 Alliston Bradford #2 MON 15-May 6:00 PM DONNER
8 Barrie #1 Bradford #1 MON 15-May 8:45 PM LENNOX B
9 Ivy #1 Barrie #1 TUES 16-May 6:30 PM IVY
10 Orillia #1 Orillia #3 THUR 18-May 6:00 PM UDELL
12 Barrie #2 Barrie #1 FRI 19-May 6:30 PM LENNOX A
14 Mansfield Alliston MON 22-May 6:30 PM MANSFIELD
15 Orillia #2 Collingwood #2 TUES 23-May 6:00 PM UDELL
16 Collingwood #1 Barrie #5 TUES 23-May 6:30 PM HERITAGE
17 Everett Barrie #4 TUES 23-May 6:30 PM EVERETT (IRWIN)
18 Ivy #2 MIdland TUES 23-May 6:30 PM IVY
19 Angus Barrie #3 WED 24-May 6:30 PM GEDDES
23 Barrie #5 Beaver Valley FRI 26-May 6:30 PM LENNOX A
1 Barrie #1 Barrie #4 FRI 26-May LENNOX A
25 Bradford #2 Mansfield FRI 26-May 7:00 PM MAGANI #3
6 Barrie #5 Barrie #4 SAT 27-May
26 New Lowell Orillia #1 SUN 28-May 6:30 PM NEW LOWELL #3
27 Alliston Bradford #1 MON 29-May 6:00 PM DONNER
28 Barrie #1 Innisfil MON 29-May 6:30 PM LENNOX B
29 Mansfield Angus MON 29-May 6:30 PM MANSFIELD
32 Bradford #2 Innisfil TUES 30-May 6:00 PM MAGANI #3
34 Collingwood #1 Orillia #2 TUES 30-May 6:30 PM HERITAGE
35 Everett Barrie #3 TUES 30-May 6:30 PM EVERETT (IRWIN)
36 Ivy #1 Bradford #1 TUES 30-May 6:30 PM IVY
37 Angus Ivy #2 WED 31-May 6:30 PM GEDDES
38 Beaver Valley New Lowell WED 31-May 6:30 PM LENNOX
39 Orillia #1 Wasaga Beach THUR 1-Jun 6:00 PM UDELL
41 Beaver Valley Orillia #2 FRI 2-Jun 6:30 PM LENNOX
43 Collingwood #1 Beaver Valley SUN 4-Jun 2:00 PM HERITAGE
45 Barrie #3 Barrie #1 SUN 4-Jun 6:30 PM LENNOX A
46 Barrie #5 Orillia #2 SUN 4-Jun 8:45 PM LENNOX A
47 Alliston Innisfil MON 5-Jun 6:00 PM DONNER
48 Barrie #4 New Lowell MON 5-Jun 6:30 PM LENNOX B
49 Mansfield Barrie #1 MON 5-Jun 6:30 PM MANSFIELD
50 MIdland Collingwood #2 MON 5-Jun 6:30 PM TIFFIN
51 Bradford #1 Barrie #2 TUES 6-Jun 6:00 PM MAGANI #3
40 Wasaga Beach Orillia #1 TUES 6-Jun 6:30 PM KLONDIKE
52 Everett Collingwood #1 TUES 6-Jun 6:30 PM EVERETT (IRWIN)
54 Beaver Valley Collingwood #2 WED 7-Jun 6:30 PM THORNBURY
55 Orillia #3 Ivy #2 THUR 8-Jun 6:00 PM UDELL
56 Collingwood #2 Barrie #5 THUR 8-Jun 6:30 PM LEGION
57 New Lowell Barrie #3 THUR 8-Jun 6:30 PM NEW LOWELL #3
58 Wasaga Beach Orillia #2 THUR 8-Jun 6:30 PM KLONDIKE
59 Beaver Valley MIdland FRI 9-Jun 6:30 PM THORNBURY
4 Barrie #3 Barrie #4 FRI 9-Jun 8:45 PM LENNOX A
60 Innisfil Everett FRI 9-Jun 6:30 PM IRC SOUTH
61 Bradford #1 Orillia #3 FRI 9-Jun 7:00 PM MAGANI #3
13 Barrie #4 Barrie #2 SAT 10-Jun 9:00AM LENNOX B
62 Barrie #1 Bradford #2 SUN 11-Jun 6:30 PM LENNOX A
63 Barrie #2 Mansfield SUN 11-Jun 8:45 PM LENNOX A
64 Alliston Barrie #1 MON 12-Jun 6:00 PM DONNER
65 Barrie #3 Everett MON 12-Jun 6:30 PM LENNOX B
66 Collingwood #2 Wasaga Beach MON 12-Jun 6:30 PM HERITAGE
67 MIdland Orillia #2 MON 12-Jun 6:30 PM TIFFIN
68 Bradford #1 Innisfil MON 12-Jun 8:30 PM MAGANI #3
69 Barrie #4 Angus MON 12-Jun 8:45 PM LENNOX B
70 Orillia #2 Ivy #2 TUES 13-Jun 6:00 PM UDELL
71 Everett New Lowell TUES 13-Jun 6:30 PM EVERETT (IRWIN)
72 Ivy #1 Alliston TUES 13-Jun 6:30 PM IVY
33 Orillia #3 Barrie #4 TUES 13-Jun 8:30 PM UDELL
73 Orillia #3 Barrie #3 THUR 15-Jun 6:00 PM UDELL
74 Collingwood #1 MIdland THUR 15-Jun 6:30 PM HERITAGE
76 Wasaga Beach Collingwood #2 THUR 15-Jun 6:30 PM KLONDIKE
77 Barrie #5 Orillia #1 FRI 16-Jun 6:30 PM LENNOX A
78 Innisfil Barrie #2 FRI 16-Jun 6:30 PM IRC SOUTH
79 Bradford #1 Mansfield FRI 16-Jun 7:00 PM MAGANI #3
20 Beaver Valley Wasaga Beach SAT 17-Jun 9:00 AM THORNBURY
80 Collingwood #1 Collingwood #2 SAT 17-Jun 11:00 AM HERITAGE
81 Collingwood #2 Collingwood #1 SAT 17-Jun 2:00 PM HERITAGE
24 Innisfil Alliston SAT 17-Jun 10:00 AM IRC SOUTH
82 Barrie #1 Alliston MON 19-Jun 6:30 PM LENNOX B
83 Collingwood #2 Orillia #2 MON 19-Jun 6:30 PM HERITAGE
42 Innisfil Bradford #1 MON 19-Jun 6:30 PM STROUD
84 Mansfield Ivy #1 MON 19-Jun 6:30 PM MANSFIELD
85 MIdland Collingwood #1 MON 19-Jun 6:30 PM TIFFIN
87 Barrie #2 New Lowell MON 19-Jun 8:45 PM LENNOX B
88 Everett Angus TUES 20-Jun 6:30 PM EVERETT (IRWIN)
90 Angus New Lowell WED 21-Jun 6:30 PM GEDDES
91 Beaver Valley Collingwood #1 WED 21-Jun 6:30 PM THORNBURY
92 Orillia #1 Collingwood #2 THUR 22-Jun 6:00 PM UDELL
93 Wasaga Beach MIdland THUR 22-Jun 6:30 PM KLONDIKE
94 Ivy #1 Innisfil THUR 22-Jun 8:30 PM BAXTER
95 Barrie #3 Ivy #2 FRI 23-Jun 6:30 PM LENNOX A
96 Innisfil Bradford #2 FRI 23-Jun 6:30 PM IRC SOUTH
97 Bradford #1 Alliston FRI 23-Jun 7:00 PM MAGANI #3
98 Barrie #4 Orillia #3 FRI 23-Jun 8:45 PM LENNOX A
2 Barrie #2 Ivy #1 SAT 24-Jun 9:00 AM LENNOX B
99 Angus Alliston SUN 25-Jun 6:30 PM GEDDES
101 Barrie #5 MIdland SUN 25-Jun 8:45 PM LENNOX A
102 Alliston Barrie #2 MON 26-Jun 6:00 PM DONNER
30 MIdland Wasaga Beach MON 26-Jun 6:30 PM TIFFIN
184 Orillia #2 Orillia #1 TUES 27-Jun 6:00 PM UDELL
104 Collingwood #1 Mansfield TUES 27-Jun 6:30 PM HERITAGE
5 Barrie #4 Barrie #3 WED 28-Jun 6:30 PM LENNOX A
105 Angus Everett WED 28-Jun 6:30 PM GEDDES
106 Orillia #2 MIdland THUR 29-Jun 6:00 PM UDELL
107 Wasaga Beach Beaver Valley THUR 29-Jun 6:30 PM KLONDIKE
108 Ivy #2 Barrie #4 THUR 29-Jun 8:30 PM BAXTER
11 Orillia #3 Angus FRI 29-Jun 8:30 PM UDELL
109 Barrie #1 Barrie #2 FRI 30-Jun 6:30 PM LENNOX A
110 Bradford #2 Bradford #1 FRI 30-Jun 7:00 PM MAGANI #3
111 Barrie #2 Bradford #1 SUN 2-Jul 6:30 PM LENNOX A
112 Orillia #3 Orillia #2 TBA TBA TBA TBA
113 Orillia #2 Barrie #5 TUES 4-Jul 6:00 PM UDELL
114 Ivy #2 Barrie #3 TUES 4-Jul 6:30 PM IVY
115 Angus Wasaga Beach WED 5-Jul 6:30 PM GEDDES
116 Orillia #1 MIdland THUR 6-Jul 6:00 PM UDELL
117 Collingwood #2 Angus THUR 6-Jul 6:30 PM LEGION
118 New Lowell Barrie #4 THUR 6-Jul 6:30 PM NEW LOWELL #3
119 Wasaga Beach Collingwood #1 THUR 6-Jul 6:30 PM KLONDIKE
120 Ivy #1 Bradford #2 THUR 6-Jul 8:30 PM BAXTER
121 Barrie #4 Ivy #2 FRI 7-Jul 6:30 PM LENNOX A
122 Innisfil Mansfield FRI 7-Jul 6:30 PM IRC SOUTH
103 Bradford #1 Ivy #1 SAT 8-Jul 10:30 AM MAGANI #2
31 Barrie #2 Bradford #2 SAT 8-Jul 9:00 AM LENNOX B
123 Barrie #5 Collingwood #1 SUN 9-Jul 6:30 PM LENNOX A
124 New Lowell Bradford #1 SUN 9-Jul 6:30 PM NEW LOWELL #3
125 Collingwood #1 Wasaga Beach MON 10-Jul 6:30 PM HERITAGE
126 MIdland Orillia #1 MON 10-Jul 6:30 PM TIFFIN
127 Bradford #2 Alliston MON 10-Jul 8:30 PM MAGANI #3
128 Barrie #1 Ivy #1 MON 10-Jul 8:45 PM LENNOX B
86 Bradford #2 Ivy #2 TUES 11-Jul 6:00 PM MAGANI #3
129 Orillia #2 Beaver Valley TUES 11-Jul 6:00 PM UDELL
130 Ivy #1 Mansfield TUES 11-Jul 6:30 PM IVY
131 Angus Barrie #4 WED 12-Jul 6:30 PM GEDDES
132 Alliston Mansfield THUR 13-Jul 6:00 PM DONNER
133 Orillia #2 Collingwood #1 THUR 13-Jul 6:00 PM UDELL
134 Collingwood #2 Beaver Valley THUR 13-Jul 6:30 PM LEGION
135 Wasaga Beach Barrie #5 THUR 13-Jul 6:30 PM KLONDIKE
136 Ivy #2 Everett THUR 13-Jul 8:30 PM BAXTER
75 New Lowell Ivy #2 FRI 14-Jul 6:30 PM NEW LOWELL #3
137 Innisfil Ivy #1 FRI 14-Jul 6:30 PM IRC SOUTH
138 Bradford #2 Barrie #1 FRI 14-Jul 7:00 PM MAGANI #3
139 Barrie #2 Innisfil SUN 16-Jul 6:30 PM LENNOX A
140 New Lowell Orillia #3 SUN 16-Jul 6:30 PM NEW LOWELL #3
141 Barrie #3 Angus SUN 16-Jul 8:45 PM LENNOX A
142 Alliston Ivy #1 MON 17-Jul 6:00 PM DONNER
143 Barrie #4 Everett MON 17-Jul 6:30 PM LENNOX B
144 Collingwood #1 Orillia #1 MON 17-Jul 6:30 PM HERITAGE
145 Mansfield Barrie #2 MON 17-Jul 6:30 PM MANSFIELD
146 MIdland Beaver Valley MON 17-Jul 6:30 PM TIFFIN
147 Bradford #1 Barrie #1 MON 17-Jul 8:30 PM MAGANI #3
148 Barrie #5 Wasaga Beach MON 17-Jul 8:45 PM LENNOX B
149 Orillia #2 Wasaga Beach TUES 18-Jul 6:00 PM UDELL
150 Everett Ivy #1 TUES 18-Jul 6:30 PM EVERETT (IRWIN)
151 Ivy #2 New Lowell TUES 18-Jul 6:30 PM IVY
152 Orillia #1 Beaver Valley THUR 20-Jul 6:00 PM UDELL
153 Mansfield Bradford #1 THUR 20-Jul 6:30 PM LISLE
154 New Lowell Angus THUR 20-Jul 6:30 PM NEW LOWELL #3
155 Ivy #1 Collingwood #2 THUR 20-Jul 8:30 PM BAXTER
53 Ivy #2 Innisfil FRI 21-Jul 6:30 PM BAXTER
89 Ivy #2 Orillia #3 FRI 21-Jul 9:00 PM BAXTER
157 Bradford #1 Bradford #2 FRI 21-Jul 7:00 PM MAGANI #3
100 Orillia #3 Bradford #2 SUN 23-Jul 10:00 AM ROSS
158 Barrie #1 Mansfield SUN 23-Jul 8:45 PM LENNOX A
159 Barrie #2 Alliston MON 24-Jul 6:30 PM LENNOX B
160 Collingwood #2 Orillia #1 MON 24-Jul 6:30 PM HERITAGE
161 MIdland Barrie #5 MON 24-Jul 6:30 PM TIFFIN
162 Bradford #2 Ivy #1 MON 24-Jul 8:30 PM MAGANI #3
163 Barrie #3 New Lowell MON 24-Jul 8:45 PM LENNOX B
164 Orillia #3 New Lowell TUES 25-Jul 6:00 PM UDELL
165 Everett Ivy #2 TUES 25-Jul 6:30 PM EVERETT (IRWIN)
166 Ivy #1 Barrie #2 TUES 25-Jul 6:30 PM IVY
44 Angus Orillia #3 WED 26-Jul 6:30 PM GEDDES
167 Beaver Valley Orillia #1 WED 26-Jul 6:30 PM THORNBURY
168 Orillia #1 Collingwood #1 THUR 27-Jul 6:00 PM UDELL
169 Mansfield Innisfil THUR 27-Jul 6:30 PM LISLE
170 New Lowell Everett THUR 27-Jul 6:30 PM NEW LOWELL #3
22 Collingwood #2 MIdland THUR 27-Jul 6:30 PM HERITAGE
171 Wasaga Beach Barrie #3 THUR 27-Jul 6:30 PM KLONDIKE
172 Ivy #2 Angus THUR 27-Jul 8:30 PM BAXTER
173 Beaver Valley Barrie #5 FRI 28-Jul 6:30 PM THORNBURY
156 Innisfil Barrie #1 FRI 28-Jul 6:30 PM IRC SOUTH
174 Bradford #2 Barrie #2 FRI 28-Jul 7:00 PM MAGANI #3
175 Barrie #4 Beaver Valley SUN 30-Jul 6:30 PM LENNOX A
176 Barrie #5 Collingwood #2 SUN 30-Jul 8:45 PM LENNOX A
177 Alliston Barrie #3 MON 31-Jul 6:00 PM DONNER
178 Mansfield Bradford #2 MON 31-Jul 6:30 PM MANSFIELD
179 MIdland Everett MON 31-Jul 6:30 PM TIFFIN
180 Everett Orillia #3 TUES 1-Aug 6:30 PM EVERETT (IRWIN)
181 Orillia #1 Barrie #5 THUR 3-Aug 6:00 PM UDELL
182 Barrie #3 Orillia #3 SUN 6-Aug 8:45 PM LENNOX A
183 Orillia #1 Orillia #2 TUES 8-Aug 6:00 PM UDELL
21 Orillia #3 Everett THUR 10-Aug 6:00 PM UDELL